Portal mieszkaniowy
Nie jesteś zalogowany |Zaloguj się |Nowy mieszkaniec |Nowy administrator |
Głosowanie przez Internet
Jako Administrator możesz dodać projekt uchwały (np. jako złącznik) i rozpocząć głosowanie. Mieszkańcy zostaną poinformowani mailem o głosowaniu, a Ty po pewnym czasie wyeksportujesz wyniki do excela.
dodano:2012-02-19
Śledzenie wątków na forum
W końcu została dodana możliwość obserwowania wątków na forum. Dzięki temu możesz być informowany e-mailem o nowych wypowiedziach w interesujących wątkach.
dodano:2011-11-23
Członkowie zarządu wspólnoty mieszkaniowej
Wprowadziliśmy nową rolę - członek zarządu oraz moderator budynku. Role te dają większe uprawnienia edycyjne. Uprawnia to pracę administratora, który nie musi samodzielnie wprowadzać informacji na stronach budynków.
dodano:2011-06-23
Zdjęcia na stronach budynków
Administrator oraz moderator budynku mają możliwość dodawania zdjęć budynku.Zdjęcia są automatycznie minimalizowane do optymalnej wielkości. Maksymalna wielkość pliku to 1MB. Zachęcamy do dodawania zdjęć Waszych budynków.
dodano:2010-10-29
Moderator budynku
Wprowadziliśmy nową rolę moderatora budynku. Osoba posiadająca tą rolę ma większe uprawnienia od zwykłego mieszkańca, jednak mniejsze niż prawdziwy administrator.
dodano:2010-09-30
Artykuły
instrukcja obsługi oraz artykuły z branży zarządzania nieruchomości będą publikowane pod adresem http://www.e-mieszkancy.pl/artykuly/
dodano:2010-07-28
Darmowa wizytówka zarządcy!
Czy wiesz, że w portalu e-mieszkancy.pl możesz zamieścić darmową wizytówkę? Nie musisz kupować domeny, ponosić kosztów serwera - wystarczy że się zarejestrujesz, uzupełnisz swój profil i po kilku dniach Twoja strona pojawi się w wyszukiwarkach!
dodano:2010-05-20
e-mieszkancy.pl
Pierwsza tak profesjonalna pomoc dla administratorów nieruchomości w relacjach z mieszkańcami wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych!
dodano:2010-03-12